Broş Çekme Makinası İmalatı

Broş Çekme Makinası İmalatı

 

Broş çekme operasyonunda iyi netice alınabilmesi iyi dizayn edilmiş bir tığ,uygun fikstür ve rijid bir broş çekme makinasının ahenk içerisinde çalışmasına bağlıdır.Broş Takım Sanayi olarak broş çekme işlerinize en uygun makinayı size öneriyor,imal ediyor ve gerekli eğitimlerini sağlıyoruz.

 

Firmamız 2000 mm hidrolik kursa ve 60 ton çekme kapasitesine kadar her türlü dikey veya yatay broş çekme makinasını imal edebilmektedir.İmalatını yaptığımız tezgahlar kullanımı kolay,çevre dostu ve enerji verimliliği yüksek tezgahlar olup,broşlama operasyonlarınızda sizlere hem hız hem de boyutsal toleranslarda mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

 

Tezgahlarımızın tamamı Din 1418 normunda otomatik alt broş tutucusuna sahip olup,diğer aksesuarlar tamamıyla müşteri isteklerine bağlı olarak eklenebilmektedir.

 

Makinalarımız istenildiği takdirde PLC uygulaması,üst broş tutucu,talaş konveyörü vb. aksesuarlar eklenerek işinize en uygun hale getirmek mümkün olmaktadır.

 

Broş Takım Sanayi olarak broşlama operasyonlarınızda teknik resim veya iş parçanıza uygun broş çekme makinasını,broş tığını ve gerekli fikstür ve aparatları da imal ederek size anahtar teslim proje sunmamız mümkün olmaktadır.

Öne Çıkarılanlar

BROŞ TAKIM

Makina parkurunuzda broş çekme makinası olmaması demek geleneksel yöntemlerle parçanızı işlemeniz gerek